با ما بهترین ها را تجربه کنید

گرافیک چیست ؟

گرافیک یکی از مشاغلی می باشد که همیشه طرفدار زیادی بین کارفرما ها و فیریلنسر ها داشته و داشتن مهارتی مانند گرافیک برای پیشرفت یک کار خیلی موثر می باشد تیم سوین هاست در نظر دارد که کار های مربوط به گرافیک را به کاربران خود و شرکت هایی که با سوین هاست همکاری دارند ارائه دهد . 

نرم افزار Adobe Photoshop محبوب ترین برنامه برای ایجاد و اصلاح تصاویر است و همچنین یکی از محصولات با ارزش شرکت Adobe می باشد . این نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران تصویر خود را به راحتی دستکاری ، برش و تغییر اندازه دهند و یک اثر جدید خلق نمایند . این نرم افزاربیشتر در میان عکاسان و طراحان گرافیک حرفه ای محبوب است .

افترافکت یکی از کاربردی ترین و بهترین برنامه های ایجاد شده و توسعه یافته توسط شرکت ادوبی است که با استفاده از آن می توان برای ایجاد جلوه های بصری زیبا و حرکت های گرافیکی دو بعدی استفاده کرد . نرم افزار افترافکت یکی از برنامه های سودمند در تولید جلوه های بصری ویژه در ساخت فیلم ها به شمار می رود . با استفاده از نرم افزار افترافکت می توان حرکت های گرافیکی و پویای بسیار زیبایی را تدوین کرد.

آدوب پریمیر پرو برنامۀ نرم افزاریِ کاربردی است که برای ویرایش فایل های ویدئویی بر روی رایانه های ویندوز دار و یا mac OS بکار می رود.این برنامه برای ویرایش فایل های ویدئویی، تبلیغاتی، تلویزیونی، و ویدئوهای آنلاین بکار می رود.این برنامه ای جامع برای ویرایش است و علاوه بر این، بعنوان بخشی از مجموعه برنامه های آدوب Creative Cloud نیز در دسترس است.پریمیر پرو اغلب بهمراه After Effects و Photoshop در پروژه های خلاقانه بکار می رود.

ایلوستریتور یک نرم افزار برای طراحی، تصویرسازی و ساختن کارهای هنری با استفاده از یک کامپیوتر با سیستم عامل Mac یا ویندوز می باشد.ایلوستریتور به طور عمده توسط گرافیست ها، طراحان وب، هنرمندان بصری و تصویرسازان حرفه ای در سراسر دنیا برای خلق آثار هنری با کیفیت استفاده میشود..

 چرا گرافیک را به سوین هاست بسپاریم

سوین هاست دارای کادری مجرب دراین زمینه می باشد که به شما این امکان را می دهد که بتوانید به راحتی به بروز ترین پروفایل نمونه کاری دسترسی داشته باشید تا بتوانید راحت انتخاب کنید و با خیالی راحت در سوین هاست ثبت پروژه کنید 

واتساپ