با ما بهترین ها را تجربه کنید

دامنه - ثبت و خرید دامنه

ثبت دامنه اولین قدم برای راه‌اندازی سایت می‌باشد، انتخاب نام دامنه مناسب، می‌تواند تأثیر بسزایی در برندینگ و رشد کسب‌وکار شما داشته باشد؛ دامنه‌ها به دو گروه ملی، که آن را دامنه ایران “ir” می‌شناسیم و دامنه بین‌المللی و سطح بالا (TLD) مانند: com, net, org… تقسیم می‌شوند. قیمت دامنه‌ها نیز بر همین اساس متغیر است. خرید دامنه دارای شرایطی و ضوابطی مثل، موجود بودن آن دامین، که می توان از طریق قسمت “جست‌وجو دامنه” سوین هاست ، آن را بررسی کرد اشاره نمود؛ در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، کارشناسان ما، آماده پاسخگویی به سؤالات شما می‌باشند.

دامنه چیست ؟

دامنه چیست ؟ ” دامین ” بطور کلی در دنیای وب به معنای آدرس اینترنتی می باشد که به عبارتی تمام آدرس هایی که در مرورگر خود مشاهده می کنید، نامی است که برای آی پی سایت ها ثبت دامین شده است. از این رو در حین ثبت دامین باید نهایت تلاش و خلاقیت خود را بکار بگیرید تا بتوانید نامی مناسب و درست برای زمینه ای که فعالیت می کنید یا قصد فعالیت را دارید، انتخاب کنید و این گونه در آینده ای نه چندان دور شما نسبت به انتخاب نام دامین می توانید محبوبیت بیشتری در میان رقبای خود بدست آورید. به همین دلیل توصیه می شود که در حین انتخاب نام domain دقت کافی را خرج کنید.

لورم اپیسوم

دامنه بین الملل

بطور کلی دامین بین المللی شامل تمام پسوندهای موجود بجزء پسوندهای ملی می باشد که استفاده از آنها هیچ محدودیتی ندارد و در هر منطقه از جهان که باشید، می توانید دامین بین المللی مدنظر خود را خریداری کنید. از رایج ترین دامین های بین المللی می توان به com، net، club، edu و… اشاره کرد. برای خرید دامین بین المللی ، انتقال و یا تمدید می توانید با متخصصان و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

وبلاگ دامنه

دامنه ملی

در حین خرید دامین ملی علاوه بر انتخاب نام دامین، شما باید پسوند مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید که در میان این پسوندها می توان به دامین های ملی اشاره کرد که نشان دهنده موقعیت جغرافیایی کسب و کار شما است. به همین دلیل اگر قصد دارید تا این گونه شناخته شوید، توصیه می شود که در حین ” خرید دامین “، از پسوند های ملی برای ” ثبت دامین ” استفاده کنید

جمع بندی

دامنه، همان‌طوری که در ابتدا گفتیم، ثبت دامنه اولین مرحله ورود به دنیای وب‌سایت‌ها می‌باشد؛ خرید دامنه دارای بخش‌هایی مانند: جست‌وجو دامنه، موجود بودن دامین در whois، انتخاب نام دامین، انتخاب پسوند دامنه، قوانین ثبت و … می‌باشد.
قیمت دامنه نیز بر اساس: سطح، ارزش، جغرافیا و … متغیر است. امیدواریم با انتخاب نام مناسب بتوانید، کسب‌وکار اینترنتی خود را آغاز کنید..

شما برای ثبت دامنه ملی باید ابتدا در سامانه ایرنیک ثبت نام کرده و سپس پس از دریافت شناسه دامنه خود را با شناسه ایرنیک ست کنید 

مدت زمان ثبت دامنه ملی یک روز کاری می باشد و دامنه شما باید توسط ایرنیک تایید و ثبت شود منتهی دامنه بین الملل مدت ست شدن آن 15 الی 20 دقیقه کاری می باشد که باید شما از طریق ایمیل خود دامنه را تایید و ثبت نهایی کنید 

در هر قدم کنار شما هستیم

به توسعه کسب و کار آنلاین خود بیاندیشید، دلسوزانه از آن محافظت خواهیم کرد 

021-91301614

7 روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

نماد های سوین

تمامی حقوق این وب سایت برای سوین هاست محفوظ می باشد . فعالیت از سال (1393-1401)

طراحی وب سایت توسط تیم طراحی سوین هاست 

خرید هاست

سرورها

لینک های مرتبط

نماد ها

samandehi

تمامی حقوق این وب سایت برای سوین هاست محفوظ می باشد . فعالیت از (1393-1400)

طراحی وب سایت توسط تیم طراحی سوین هاست

واتساپ