با ما بهترین ها را تجربه کنید

Quick start

Quick start چیست؟؟

Quick start چیست؟(مختصر و کاربردی)

 

 

Quick start از قالب ها و پکیج آماده ی نصب تهیه می نماید و می توان قالب یا محتوای سایت آماده شده ی خود را به صورت کامل همراه با مطالب و قالب بندی تهیه شده به روی هاست دیگری منتقل کرد.در این مقاله از سوین هاست همراه ما باشید.

همانطور که از اسم Quick start مشخص است یک بسته ی نصبی ساده یا آسان می باشد که در کمترین زمان ممکن نصب می شود و نیاز به دانش فنی خاصی نیست.
در حالت کلی بسته ی نصبی Quick start برای کسانی مناسب است که فعالیت هایی نظیر تهیه و فروش قالب انجام می گردد و برای نصب قالب هایشان در سایر سایت ها باید به مشتریانشان بسته ی نصبی قالب ها را ارائه نمایند و یا برای کسانی مفید است که می خواهند محتوای سایت خود را اعم از قالب، تنظیمات، مطالب و … به هاست دیگری به سادگی انتقال دهند.

نیازی به بکاپ گیری از فایل ها و پوشه ها و همچنین استخراج پایگاه داده ی سایت نیست و با ایجاد یک بسته ی نصبی به سادگی می توان همین محتویات را همراه با فایل ها به محل دیگری انتقال داد.

در هنگام نصب نیز اطلاعات درون پایگاه داده به پایگاه داده ی جدید ایمپورت می گردد. این کار برای انتقال سایت از لوکال هاست به هاست نیز بسیار مورد استفاده قرار است.

 

 

یک Quick start ، یک نصب ساده، کوتاه مدت و سریع

یک Quick start ، یک نصب ساده، کوتاه مدت و سریع است که همراه با هسته ی CMS یا Content Management System (سیستم مدیریت محتوا) و قالب نیز نصب می شود و دارای محتویات نمونه یا همان نوشته ها و مطالب مشخص شده در زمان تهیه ی بسته ی نصبی آسان است.
در Quick start چیدمان مطالب و عناصر قالب ها به همراه تنظیمات اعمال شده ی اولیه همگی حفظ شده و با هر نصب به صورت کامل بر روی میزبان جدید نصب و پیکربندی می گردد و مشابه نمونه ی اولیه است و تفاوت چندانی با نصب یک سیستم مدیریت محتوای جوملا یا وردپرس خام نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در هر قدم کنار شما هستیم

به توسعه کسب و کار آنلاین خود بیاندیشید، دلسوزانه از آن محافظت خواهیم کرد 

021-91301614

7 روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

نماد های سوین

تمامی حقوق این وب سایت برای سوین هاست محفوظ می باشد . فعالیت از سال (1393-1401)

طراحی وب سایت توسط تیم طراحی سوین هاست 

خرید هاست

سرورها

لینک های مرتبط

نماد ها

samandehi

تمامی حقوق این وب سایت برای سوین هاست محفوظ می باشد . فعالیت از (1393-1400)

طراحی وب سایت توسط تیم طراحی سوین هاست

واتساپ